OPINIE

 

Untitled design

 

Opinie tutaj zamieszczone są prawdziwe, a osoby, które je napisy naprawdę istnieją. Nie zmnieniłam w opiniach nic, nie poprawiałam również literówek czy błędów. Całe opinie są w 100% tym co napisały o mnie osoby, które korzystały z konsultacji. 3 z opinii można zobaczyć na profilu Goldenline, pozostałe opinie zostały przesłane na mojego maila. 

 

 

Kamilę cechuje profesjonalizm (olbrzymia wiedza z zakresu odżywiania), zaangażowanie (zawsze odpowie na wszystkie zadanie pytania i wątpliwości) oraz indywidualne podejście do Klienta (proponowany przez nią jadłospis jest nie tylko zdrowy, ale także smaczny i dopasowany do wymagań oraz potrzeb osoby).
Serdecznie polecam!!!

Patrycja Stefańska, Warszawa

 

Nie poszedłbym do dietetyka gdyby nie moja żona i jej narzekanie. Obawiałem się zakazów wszystkiego, nawet od czasu do czasu piwa do meczu. Dobrze, że okazało się, że Pani Kamila przede wszystkim uczy, że najważniejsze są codzienne zdrowe nawyki żywieniowe. Nauczyłem się zdrowiej jeść w pracy, na stołówce, częściej wychodzę jedząc śniadanie, poźna kolacja tuż przed snem już nie jest problemem. Po wyeliminowaniu produktów, które mi szkodzą rzadziej czuję zmęczenie. Przepisy z diety polecam nawet znajomym.

Dominik Pawłowski, Żyrardów

 

Kamilę cechuje pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do problemu (celów). Udzieliła mi wielu cennych wskazówek dietetycznych uwzględniając mój styl życia.
Z czystym sumieniem polecam Kamilę jako dietetyka ! ! !

Michał Puchałowicz, Warszawa

 

Kamila Urbaniak z niezwykłą precyzją i zaangażowaniem a przede wszystkim przy wsparciu o profesjonalną wiedzę skomponowała dla mnie dietę. Dieta była dokładnie skonsultowana z moimi preferencjami żywieniowymi oraz trybem życia.
Znakomite przepisy kulinarne na stałe wprowadziłam do swego codziennego jadłospisu co pozwala mi nie tylko utrzymać prawidłową wagę, zdrowo się odżywiać ale i nie rezygnować z produktów, które należą do moich ulubionych. Absolutnie polecam Kamilę jako dietetyczkę, która profesjonalnie i z uśmiechem podchodzi do swych Klientów. Dodatkowo ważnym atutem jest fakt, że każda osoba traktowana jest indywidualnie. Nie ma miejsca na rutynę i powtarzalność. Dieta skomponowana przez Kamilę to czysta przyjemność kulinarna co odróżnia tę dietę o innych panujących na rynku.
Polecam, polecam, polecam

Marlena Moździńska, Warszawa

 

Do Pani Kamilii zgłosiłam się z dużą nadwagą. Nie mogłam sobie poradzić. Nie jadłam też właściwie warzyw. Każda dieta była katorgą, bo zaczynałam je i po 3 dniach kończyłam. Prfesjonalizm Pani Kamilii i indywidualne podejście spowodował, że spróbowałam powoli włączać do diety niektóre warzywa, więcej zdrowych produktów. Zaczęłam wprowadząć więcej zdrowych nawyków jak picie wody. Nie ukrywam też, że Pani Kamila skutecznie mnie przestraszyła mnie. Mam małego synka, który już ma nadwagę i je dużo niezdrowych produktów. 

Pani Bożena (nie wyraziła zgody na publikację nazwiska i miejscowości)