7a (2)

 

Witaj!

Nazywam się Kamila Urbaniak.

Jestem dietetykiem i mieszkam obecnie w Milton Keynes w Anglii gdzie pracuję i prowadzę konsultacje dietetyczne pomagając moim pacjentom osiągnąć określone cele zdrowotne, żywieniowe i sylwetkowe.

Sama zmagam się z zespołem policystycznych jajników, który wiąże się z nadmiarem kilogramów i ogromną ilością zaburzeń metabolicznych. Wiem jak trudno jest być na diecie, zmagać się z chorobą, zachciankami, niezrozumieniem otoczenia.

Ten blog to nie tylko elementy mojego życia i walki z chorobą oraz związane z tym poradnictwo żywieniowe, ale też kobiece inspiracje czyli piękno, rozwój, uroda, lifestyle.

Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba i zostaniesz ze mną na dłużej. 🙂

Jako dietetyk wierzę w edukację i to, że jest ona kluczem do polepszania naszego istnienia na wszystkich płaszczyznach. Jestem głęboko przekonana o ogromnej roli jaką odgrywają w życiu nawyki. Pracuję w oparciu o nie.

Skończyłam studia na kierunku dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (licencjat) i w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (studia magisterskie) również na kierunku dietetyka.

W trakcie studiów odbyłam liczne praktyki zawodowe w czołowych szpitalach klinicznych w Warszawie oraz poradniach dietetycznych. Zajmowałam się również poradnictwem dietetycznym indywidualnie.

Brałam udział jako sędzia w ogólnopolskim programie „Zdrowo jem, więcej wiem” organizowanym przez Fundację Banku Ochrony Środowiska. Byłam członkiem koła naukowego żywieniowców, jako wolontariusza współpracowałam przy projektach edukacyjnych z Bankiem Żywności SOS w Warszawie.

Obecnie edukuję w ramach akcji społecznej „GŁODNI ZMIAN, która walczy o dofinansowanie konsultacji dietetycznych dla rodziców dzieci do lat 3. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Prowadziłam praktykę dietetyczną (wcześniej w poradni dietetycznej KREATORNIA ZMIANi on-line oraz w Milton Keynes. Blog Kreatornia Zmian nadal jest przeze mnie aktualizowany i znajdziesz na nim mnóstwo wartościowych artykułów.

Jeśli chcesz odbyć konsultacje lub chcesz rozpocząć ze mną współpracę zapraszam Cię do odwiedzenia zakładek „KONSULTACJE” i „KONTAKT”.